noi2.sytes.net
Bine Ati Venit !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

noi2.sytes.net
Bine Ati Venit !
noi2.sytes.net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Arta fotografiei :)ce va place cel mai mult cand faceti o fotografie?
Ce sa faci daca un nenorocit iti fura tilifonu Icon_minitimeSam Aug 18, 2012 12:52 am Scris de Dienutza23

» cerere admin
Ce sa faci daca un nenorocit iti fura tilifonu Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 9:32 pm Scris de MASTERSS

» Cerere admin
Ce sa faci daca un nenorocit iti fura tilifonu Icon_minitimeDum Mar 04, 2012 10:11 pm Scris de zUuza

» Cerere Slot
Ce sa faci daca un nenorocit iti fura tilifonu Icon_minitimeMar Ian 03, 2012 5:53 pm Scris de pact96

» Cerere Upgrade [AB]GoangA
Ce sa faci daca un nenorocit iti fura tilifonu Icon_minitimeVin Noi 04, 2011 10:23 pm Scris de GoangA

» Slot Von*Putzifer
Ce sa faci daca un nenorocit iti fura tilifonu Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 4:05 pm Scris de vasile1998

» Cerere slot Brutus
Ce sa faci daca un nenorocit iti fura tilifonu Icon_minitimeJoi Iul 14, 2011 3:11 am Scris de plalau

» Redirecte
Ce sa faci daca un nenorocit iti fura tilifonu Icon_minitimeSam Mar 05, 2011 12:46 am Scris de zUuza

» Cerere slot Naro
Ce sa faci daca un nenorocit iti fura tilifonu Icon_minitimeSam Mar 05, 2011 12:40 am Scris de zUuza

Gametracker Statistici
Ce sa faci daca un nenorocit iti fura tilifonu B_160_400_0_03EBA9_03EBA9_03EBA9_63577D_1_1_1
Ce sa faci daca un nenorocit iti fura tilifonu Pageviews=1

Ce sa faci daca un nenorocit iti fura tilifonu

In jos

Ce sa faci daca un nenorocit iti fura tilifonu Empty Ce sa faci daca un nenorocit iti fura tilifonu

Mesaj Scris de UnforGiveN Dum Oct 24, 2010 8:43 pm

E o informatie utila si nu se stie de ce vanzatorii de telefoane o pastreaza secreta.
Daca aceasta veste se raspandeste in toata lumea, hotii de telefoane mobile
pot sa se lase de "meserie".
Un fel de revansa, de razbunare, daca vi se fura telefonul.
Pentru a obtine seria telefonului vostru mobil tastati pe
telefon *#06# Un cod de 15 cifre va aparea pe ecran.
Acest cod este unic. Scrieti-l si pastratil intr-un loc sigur.
Daca vi se fura vreodata mobilul, sunati-va operatorul de telefonie mobila
si dati-i acest cod. Telefonul vostru va putea fi astfel complet blocat,
chiar daca hotul schimba SIM-ul. Probabil ca nu va veti recupera telefonul dar stiti ca nimeni nu va ia de prost

UnforGiveN
UnforGiveN
Admin - noi2.sytes.net
Admin - noi2.sytes.net

Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/08/2010
Varsta : 44
Localizare : Focsani

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum