noi2.sytes.net
Bine Ati Venit !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

noi2.sytes.net
Bine Ati Venit !
noi2.sytes.net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Arta fotografiei :)ce va place cel mai mult cand faceti o fotografie?
SanNkY*TemBeLu Icon_minitimeSam Aug 18, 2012 12:52 am Scris de Dienutza23

» cerere admin
SanNkY*TemBeLu Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 9:32 pm Scris de MASTERSS

» Cerere admin
SanNkY*TemBeLu Icon_minitimeDum Mar 04, 2012 10:11 pm Scris de zUuza

» Cerere Slot
SanNkY*TemBeLu Icon_minitimeMar Ian 03, 2012 5:53 pm Scris de pact96

» Cerere Upgrade [AB]GoangA
SanNkY*TemBeLu Icon_minitimeVin Noi 04, 2011 10:23 pm Scris de GoangA

» Slot Von*Putzifer
SanNkY*TemBeLu Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 4:05 pm Scris de vasile1998

» Cerere slot Brutus
SanNkY*TemBeLu Icon_minitimeJoi Iul 14, 2011 3:11 am Scris de plalau

» Redirecte
SanNkY*TemBeLu Icon_minitimeSam Mar 05, 2011 12:46 am Scris de zUuza

» Cerere slot Naro
SanNkY*TemBeLu Icon_minitimeSam Mar 05, 2011 12:40 am Scris de zUuza

Gametracker Statistici
SanNkY*TemBeLu B_160_400_0_03EBA9_03EBA9_03EBA9_63577D_1_1_1
SanNkY*TemBeLu Pageviews=1

SanNkY*TemBeLu

5 participanți

In jos

SanNkY*TemBeLu Empty SanNkY*TemBeLu

Mesaj Scris de SanNkY Lun Dec 13, 2010 6:48 pm

Nick-ul :SanNkY*TemBeLu
Ip-ul : 188.173.166.205
Data si ora(aproximativ) la care ai fost banat : cred ca 12:00
Adminul care crezi ca ti-a dat banul sau adminii care erau pe server in acel moment :...nujtiu
Motivul pentru care crezi ca ai primit ban-ul :ca am zis plm si gata gag cum intram pe servar gata gag din orce motiv uni admini chiar nu au o treaba le zici sa faca ss si nu vor dar nah asta eee Razz sa mi se dea unban pls
Dovezi daca este cazul : Poze/Demo
SanNkY
SanNkY

Mesaje : 14
Data de inscriere : 13/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Sus In jos

SanNkY*TemBeLu Empty Re: SanNkY*TemBeLu

Mesaj Scris de Crisuuu` Lun Dec 13, 2010 7:36 pm

2 zile non-stop ai frecat adminii la cap..vorbeai urat,amenintai..primeai gag,incepeai sa injuri pe chat`u adminilor,ti`a zis si Another_Dead_Angel sa te linistesti,altfel pleci intr`o vacanta mai lunga..si tot degeaba..cu toti adminii dp sv te-ai certat! O data era si zUuzu prezent ! Parerea mea sa ramai banat ca numa ne`ai scos fire albe de la anii astia Razz
Crisuuu`
Crisuuu`

Mesaje : 299
Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Targu - Mures

Sus In jos

SanNkY*TemBeLu Empty Re: SanNkY*TemBeLu

Mesaj Scris de SanNkY Lun Dec 13, 2010 7:52 pm

Daca le spuneam sa faca ss ca avea cod nu vroia.... daca lumea de pe servar zice sa faca ss ei nu vor de ce ?
E ca si cum Lumea,Playeri ar zice sa bage o mapa de ex india sau dust dar el nu vrea baga tot ce vrea el... cam aasa suna chestia cu ss el face ce vrea ca-i admin nu ? exista niste reguli baiatu... in caz de nu stiai...
SanNkY
SanNkY

Mesaje : 14
Data de inscriere : 13/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Sus In jos

SanNkY*TemBeLu Empty Re: SanNkY*TemBeLu

Mesaj Scris de Crisuuu` Lun Dec 13, 2010 8:49 pm

casca`ti ochi si vezi k`s fata Smile si lasa u adminii sa`si faca trb nu le mai da ordine..pe tine cn te omorea gata era codat..hai k n`am ce vb cu tn cel putin nu aici..nu`i messenger..have a nice day !
Crisuuu`
Crisuuu`

Mesaje : 299
Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Targu - Mures

Sus In jos

SanNkY*TemBeLu Empty Re: SanNkY*TemBeLu

Mesaj Scris de SanNkY Lun Dec 13, 2010 9:40 pm

ejti fata Smile))) eu nu cred =)))
SanNkY
SanNkY

Mesaje : 14
Data de inscriere : 13/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Sus In jos

SanNkY*TemBeLu Empty Re: SanNkY*TemBeLu

Mesaj Scris de UnforGiveN Lun Dec 13, 2010 9:49 pm

deci sannky trebuie sa citesti putin regulamentul de pe forum cu privire la player...cand vei deveni admin (asta niciodata pe serv la noi cat sunt eu aici) o sa faci pe serv cum vrei tu si vei raspunde pt actiunile tale asa cum fac si admini de la noi fiecare va raspunde daca face ceva gresit... a si app daca mai faci misto si pe forum se rezolva cu un ban si aici...eu sunt satul de oameni care inca sunt la gradinita
UnforGiveN
UnforGiveN
Admin - noi2.sytes.net
Admin - noi2.sytes.net

Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/08/2010
Varsta : 44
Localizare : Focsani

Sus In jos

SanNkY*TemBeLu Empty Re: SanNkY*TemBeLu

Mesaj Scris de SanNkY Lun Dec 13, 2010 10:00 pm

Uite si u regulamentul adminu-lui am cerut sa se faca poze (ss) poate nu stie ce inseamna ss si nu a vrut la voi nu exista regulament? doar la noi playeri? e aiurea treaba ma (Urmariti chat-ul. Deoarece sunteti admini aveti responsabilitatea de a urmari chat-ul si eventualele incalcari ale regulamentului jucatorilor. Daca un jucator va sesizeaza sa va uitati pe cineva deoarece are coduri, aveti obligatia sa o faceti) si inca ceva iara playeri au cerut sa se schimbe mapa dar nu sa dat ce au vrut playeri sa dat ce au vrut admini asta e magareala pe fata si uite reg daca vrei si la fazza asta asaa ca shhh (Inainte de a schimba harta dati vote dar nu inainte de a intreba si jucatorii ce vor sa joace
Daca observati ca mai multi jucatori cer cu insistenta schimbarea hartii, sau ca o harta alunga jucatorii, sunteti obligati sa dati vot cu alte harti, mai potrivite si pentru numarul de jucatori ramasi.)
SanNkY
SanNkY

Mesaje : 14
Data de inscriere : 13/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Sus In jos

SanNkY*TemBeLu Empty Re: SanNkY*TemBeLu

Mesaj Scris de zUuzu Lun Dec 13, 2010 11:47 pm

Sanky .... citeste bine ce iti spun .....

1. Iti scot Banul
2. F bine a facut cine ti-a dat ban : vorbeai excesiv pe sv....vorbeai urat...ti s-a dat gag...ai dat Retry ..ti s-a dat kick dupa care iar Gag..ai dat iar retry .. tu pt chestiile astea treb d mult sa iei ban . Te iei in gura cu toata lumea
3. Cand reclami un codat il reclami pe say_team@Nume_Codat nu il reclami d capul tau p main sa vada toti si sa scoata respectivul codul pt ca in momentul ala eu ca admin nu ma voi deranja niciodata sa ma uit p acel jucator .
4. Daca eu ma uit p el si vad ca joaca la sunet sau are doar skill nu o sa fac niciodata ce imi spun "copii"de pe sv...adica sa ma apuc sa stresez playerii cu SS asa cum cereai tu . Nu cred ca tie iti convine sa t acuze cineva d cod iar noi adminii sa ne apucam sa iti facem din 5 in 5 min ss doar pt ca asa spun "unii"
5 . Harta da se schimba dupa ce intrebi jucatorii dar daca ai jucatori p sv cum avem noi si cer fy_snow cand suntem 14 p sv....sau cer dust2 cand suntem 4 pe sv e LOGIC ca un admin cu capul p umeri nu se va lua dupa acei asa numiti "playeri" si nu va baga harta ceruta care nu are c cauta in momentul respectiv pe sv !!!
6. Daca mai vad vreun post d genul asta de-al tau pe forum dupa c ai vb urat p sv,si ai tot dat retry dupa gag nici nu ma mai obosesc sa il citesc si chiar daca sunt owner nu ma voi baga peste decizia adminului care ti-a dat.asa ca daca o sa t simti vinovat p viitor nici sa nu mai indraznesti sa postezi p forum. Daca nu stiam c poti nu mai comentam acum si scoteam banul dar...cand tu faci si cand sunt eu pe sv figuri deastea e clar...
zUuzu
zUuzu
Administrator
Administrator

Mesaje : 92
Data de inscriere : 31/07/2010

Sus In jos

SanNkY*TemBeLu Empty Re: SanNkY*TemBeLu

Mesaj Scris de SanNkY Mar Dec 14, 2010 1:04 am

Am facut pt ca la unele faze chiar aveam dreptate nu ca is eu tare in gura..... si te rog eu frumos controleaza admini mai scoate din ei daca nu nu asc ca sau mai postat cu admini care se leaga de playeri....
SanNkY
SanNkY

Mesaje : 14
Data de inscriere : 13/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Sus In jos

SanNkY*TemBeLu Empty Re: SanNkY*TemBeLu

Mesaj Scris de Razensthein Mar Dec 14, 2010 3:49 am

Sanky noi avem si comanda amx_blind...dar faza frumoasa in aceasta e jucatorii nu vad chestia asta si nici nu e neaparat nevoie.Sunt o serie de jucatori foarte mari oameni care mai ca si-ar dori sa dea ordine tuturor.Daca ai propus nu e nimic rau in asta dar e foarte bine sa nu insinti pt ca automat iti fortezi nota.Si spun toate astea in cunostinta de cauza:))Wink
Razensthein
Razensthein
Admin - noi2.sytes.net
Admin - noi2.sytes.net

Mesaje : 96
Data de inscriere : 09/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Maramures

Sus In jos

SanNkY*TemBeLu Empty Re: SanNkY*TemBeLu

Mesaj Scris de SanNkY Mar Dec 14, 2010 4:18 am

Stiam de amx_blind ca am fost si eu admin dar nu totul se rezuma la amx_blind pt ca scoate fb de la wall sau aim ce are si nu faci nimk cu amx_blind ca am folosit si eu coduri la viata mea credema.....

Edit zUuzu : Eu cred ca si acum iti mai fortezi norocul din cand in cand cu coduri Wink dar ai mare grija ca daca esti prins cu ele ai zburat fara alte discutii la fel cum a facut si Flamer care avea tot slot !!!!
SanNkY
SanNkY

Mesaje : 14
Data de inscriere : 13/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Sus In jos

SanNkY*TemBeLu Empty Re: SanNkY*TemBeLu

Mesaj Scris de Crisuuu` Mar Dec 14, 2010 6:35 pm

SanNkY a scris:ejti fata Smile))) eu nu cred =)))
bai sanky..parerea ta nu conteaza,dar la capacitatea ta redusa de a intelege unele lucruri nu ai cum..nush dc avem pretentii de la tine..esti praf! Dnd de acum ! multumesc.
Crisuuu`
Crisuuu`

Mesaje : 299
Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Targu - Mures

Sus In jos

SanNkY*TemBeLu Empty Re: SanNkY*TemBeLu

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum