noi2.sytes.net
Bine Ati Venit !
Ultimele subiecte
» Arta fotografiei :)ce va place cel mai mult cand faceti o fotografie?
Sam Aug 18, 2012 12:52 am Scris de Dienutza23

» cerere admin
Mier Iun 27, 2012 9:32 pm Scris de MASTERSS

» Cerere admin
Dum Mar 04, 2012 10:11 pm Scris de zUuza

» Cerere Slot
Mar Ian 03, 2012 5:53 pm Scris de pact96

» Cerere Upgrade [AB]GoangA
Vin Noi 04, 2011 10:23 pm Scris de GoangA

» Slot Von*Putzifer
Sam Iul 16, 2011 4:05 pm Scris de vasile1998

» Cerere slot Brutus
Joi Iul 14, 2011 3:11 am Scris de plalau

» Redirecte
Sam Mar 05, 2011 12:46 am Scris de zUuza

» Cerere slot Naro
Sam Mar 05, 2011 12:40 am Scris de zUuza

Gametracker Statistici

Vreau Admin Am 10 ani. Primesc?

In jos

Vreau Admin Am 10 ani. Primesc?

Mesaj Scris de SoNNy la data de Mier Dec 01, 2010 2:22 am

Degeaba tineti redirecturi Smile) Se strang 8-9 pe server si multi dintre care leati dat admin si nu au nici macar 15 ani, dau vot la niste harti de mam pisat pe mine de ras , deci suntem 9 pe servar si auzi vot aici, 1) fy_snow , 2) fy_snow1, 3) awp_india Smile) eu cel putin cand intru pe servar mereu e fy_snow. Dak vreti sa umplem servaru intram toti, tinem redirecte si punem un inferno, d2, train(care nu a fost niciodata pus pe serv asta) E altceva cand intra omu si vede hartile astea, nu fy snow1,2,3,4, lol Smile))) SAU HAIDETI SA JUCAM 1HP IN 15 OAMENI. Pe uni ii cred in stare.

SoNNy
Admin - noi2.sytes.net
Admin - noi2.sytes.net

Data de inscriere : 24/09/2010

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Vreau Admin Am 10 ani. Primesc?

Mesaj Scris de zUuzu la data de Mier Dec 01, 2010 6:42 am

SoNNy ... aia care zici tu d 15 ani ... macar au adus oameni p sv si stau p sv si joaca...fata d altii care au ani mai multi si nu tin nici redirecte si nici oameni nu aduc ... Da adevarul asta e ca se joaca harti mici ....dar nu poti sa bagi harta mare in 9 oameni pt ca ies toti..eu am bagat harta mare si am ramas 3 p sv... si stai linistit ca s-a jucat p sv si d2 si inf si tuscan...dar poate nu erai tu .. daca ati sta mai mult p sv ati vedea ca se joaca si harti mai mari..si oricum daca aduceti oameni p sv..pt voi ii aduceti nu pt noi pt ca voi jucati cel mai mult p sv si mai mult pt cei de pe sato am facut acest sv.ca sa ne strangem toti aici . asa ca intelegeti ca asa e un sv la inceput,cu admini de toate felurile.Si in afara d asta nu uita ca nici tu nu te-ai nascut invatat(nimeni nu a facut-o)! daca vedeti ceva gresit explicati-le p moment,nu mai dati in ei . Sper ca ai inteles c am vrut sa spun si sa nu intelegi altceva ! Si sa ajutati toti la popularea sv`ului

Administrator

Data de inscriere : 31/07/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Naro la data de Joi Feb 24, 2011 5:58 am

Chiar daca nu am admin si parerea mea nu se ia in considerare scriu:Daca vei aduce oameni,redirectionezi,faci ore cred ca vei primi admin indiferent de varsta ta
Naro

Data de inscriere : 24/02/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum