noi2.sytes.net
Bine Ati Venit !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

noi2.sytes.net
Bine Ati Venit !
noi2.sytes.net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Arta fotografiei :)ce va place cel mai mult cand faceti o fotografie?
Descarcare Icon_minitimeSam Aug 18, 2012 12:52 am Scris de Dienutza23

» cerere admin
Descarcare Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 9:32 pm Scris de MASTERSS

» Cerere admin
Descarcare Icon_minitimeDum Mar 04, 2012 10:11 pm Scris de zUuza

» Cerere Slot
Descarcare Icon_minitimeMar Ian 03, 2012 5:53 pm Scris de pact96

» Cerere Upgrade [AB]GoangA
Descarcare Icon_minitimeVin Noi 04, 2011 10:23 pm Scris de GoangA

» Slot Von*Putzifer
Descarcare Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 4:05 pm Scris de vasile1998

» Cerere slot Brutus
Descarcare Icon_minitimeJoi Iul 14, 2011 3:11 am Scris de plalau

» Redirecte
Descarcare Icon_minitimeSam Mar 05, 2011 12:46 am Scris de zUuza

» Cerere slot Naro
Descarcare Icon_minitimeSam Mar 05, 2011 12:40 am Scris de zUuza

Gametracker Statistici
Descarcare B_160_400_0_03EBA9_03EBA9_03EBA9_63577D_1_1_1
Descarcare Pageviews=1

Descarcare

4 participanți

In jos

Descarcare Empty Descarcare

Mesaj Scris de fun Sam Dec 18, 2010 3:18 am

In primul rand vr sa va salut ... doar pe cativa - andrei, 2hot, mind. Atat ca mai mult nu se merita.

Acum fiind un simplu jucator pe sv asta(nu ma int dc nu mai am admin Wink ) voi spune tot ce as fi vrut sa zic de mult timp:

1. Andrei - scapa de adminii INCOMPETENTI gen "super star" si "muay" - sau cum naiba il cheama. Sunt sigur ca mai sunt cativa dar nu mi aduc eu aminte. Nu stau sa scriu motivele ca as scrie prea mult; mai pe scurt - n au nici o treaba cu CS (nu zic ca eu joc prea bine dar ma descurc dar cand ii vad p astia mai ales la adminat ....... ma abtin)
2. Fa serverul asta steam only sa nu mai intre toti spartii de "jucatori" ca GaBy si Oneaca Dezgustatorul.

In rest iti urez bft. Voi mai intra prin weekenduri ca in rest sunt la birou.
Sarbatori fericite !

petrecere
fun
fun
Admin - noi2.sytes.net
Admin - noi2.sytes.net

Mesaje : 6
Data de inscriere : 22/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti/Ploiesti

Sus In jos

Descarcare Empty Re: Descarcare

Mesaj Scris de Crisuuu` Sam Dec 18, 2010 4:46 am

ar fi kzul sa vb frumos k nu ti`a facut nimeni nimic.nici nu te`a jignit. Smile salut
Crisuuu`
Crisuuu`

Mesaje : 299
Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Targu - Mures

Sus In jos

Descarcare Empty Re: Descarcare

Mesaj Scris de M1nd Sam Dec 18, 2010 7:06 am

Are dreptate fun cu ce a zis .. nu mi se pare ca a jignit pe careva sincer..omul doar si`a spus parerea intr-o maniera zic eu rezonabila...intr-adevar sunt cativa admini care nu au nicio treaba cu adminatul (andrey stii k ti i-am mai parat pe privat Razz ).
Serverul nu are cum sa fie steam-only pt k suntem sa zic asa la inceput si am fi putini pe sv si s-ar juca numai snow...sau planse mici la genul...cand o sa mai crestem si o sa fim o comunitate mai mare poate o sa fie si steam-only..momentan greu acest lucru.

EU propun sa tineti redirectele astea..ca omu asta se chinuie si el sa tina sv .. si nu ne cere nici bani (aici care se simte poate trimite) si nu mai suferiti de voi k aveti admini si dati gag spre exemplu la cuvinte gen (p*m de mouse..cur..si altele..gag-ul se da pt jigniri..si alte lucruri). Vad admini care sustin de playeri ca au coduri sau chiar de alti admini dar nu se sinchisesc se se uite pe ei .. sa faca poze.. un demo nimic..e usor sa afirmi...Intr-un cuvant implicati-va mai mult daca vreti sa avem un cs de buna calitate. Cu alte cuvinte..tineti redirecte..vedeti-va de joc si faceti-va treaba atunci cand trebuie sau cand sunteti rugati pe privat sa va uitati asupra unui jucator!! PT CA AVETI OBLIGATIA ASTA! Doar in cazul in care cunoasteti respectivul player personal .. sau e jucator vechi si stiti ca nu foloseste coduri atunci anuntati frumos ca jucatorul respectiv e curat... Eu zic ca acum de sarbatori sa nu mai fim rautaciosi unii cu altii si sa ne respectam si sa lasam certurile intre noi...ca mai sunt si din astea...andrey vrea pace si armonie pe sv ..si nu ca asa vrea el .. asa ar trebui sa fie pt o buna desfasurare a jocului si pentru a atrage lume pe sv...asta ca sa nu zica lumea .. nu mai intru acolo k lumea sufera .. dau banuri/gag/destroy etc aiurea!

Sarbatori fericite! Am descarcat si eu ce era de descarcat pe aici ...Sa ne aduca mosu multa bautura..minti noi..ca alea vechi vor fi facute praf din cauza primei cerinte Razz ... si voie buna .. armonie .. bla bla .. tot ce va doriti!
Hai ca am scris destul si e cam tarziu! In continuare topicul e deschis pt cei ce mai vor sa zica cate ceva..sa vina cu noi idei..etc...salutare si numai bine!
M1nd
M1nd

Mesaje : 12
Data de inscriere : 26/11/2010

Sus In jos

Descarcare Empty Re: Descarcare

Mesaj Scris de zUuzu Sam Dec 18, 2010 7:09 am

Fun raspunsul la dilema ta (ca nu mai ai admin) e f simplu. Puteai sa ma intrebi p mess si iti raspundeam cu cea mai mare placere asa cum zic eu ca am vb d fiecare data cu tine . NU AM AVUT NICI EU ADMIN.... SI NU A AVUT NIMENI ADMIN timp d 4-5 zile deoarece au existat probleme la firma d host si a trebuit sa refac sv`ul d la 0 si am pierdut absolut tot inclusiv lista cu admini . Este adevarat ca iti scazusem doar cu un grad adminul din cauza limbajului tau indecent folosit in mod regulat p sv dar nu sa iti scot adminul pt ca nu aveam motiv( si daca era sa iti scot adminul stai linistit ca nu mai apareai ca admin pe forum ) . si dupa parerea mea ai fi putut sa vb cu mine p mess asa cum o faceai si inainte . Cat despre sv..sv`ul e la inceput ..daca voi nu aveti rabdare cu adminii noi ... eu d c sa am rabdare cu adminii vechi dar care dau nastere numai la discutii p sv si la injuraturi ?? Treb sa aveti rabdare unul cu celalalt si daca vezi ca un admin nu stie sa admineze sau altceva ar treb sa ii dai un sfat..sa incerci sa il ajuti..nu sa il repezi sau sa il injuri sau sa il jignesti pt ca eu consider ca toti care suntem aici am plecat d la 0 si poate si noi la randul nostru am trecut prin c trec ei cand eram la inceput..nu stiam nimic..si ne injurau altii sau faceau altceva si nu ne convenea...Hai sa fim realisti : toti am fost niste buti la inceput !!!

Pt alte detalii si raspunsuri la intrebari te astept sa vb p mess si t rog si p tine cum am facut si cu ceilalati d p sv sa imi trimiti aici un pm sau sa imi lasi p mess un mesaj cu Nick si Pass de la admin si sa mai lasi si d la tn Wink

Eu te astept sa t intorci pe sv pt ca mereu am incercat sa t tin dupa mn dar t rog maturizeaza-te si lasa d la tn ca sa lase si altii d la ei !

Bafta multa si mai vb !

EDIT : A si inca o chestie ca am uitat sa precizez...Credeti ca sv`ul asta e pt mine si pt zuuza?? si pt noi va punem sa tineti redirecte si sa aduceti lume , sa nu mai vb urat si restul chestiilor pe care vi le cerem si pt noi vrem sa cumparam domeniu ca sa facem un forum cum au sv`erele care se respecta ??? ERONAT pt ca noi nu avem nimic de castigat din acest sv. vedeti voi ca cerem bani pt plata??? bani pt domeniu ?? bani pt admin ?? Am decis cu zuuza sa facem ceea c am facut pana acum doar ca sa ne reunim cei vechi pe un singur sv si sa aducem lume noua..sa nu mai jucam pe diferite sv`ere pt ca ne stim d atata timp...eram prieteni ( zic eu ) si in opinia mea vreau sa cred ca am facut ceea ce era cel mai bine.Va cerem toate acele lucruri pt VOI .... voi jucati pe sv,voi cunoasteti lume noua,voi aveti un sv unde sa va simtiti ca "acasa",o sa ajungeti cativa d aici sa aveti grija p viitor de forum si poate chiar de sv pe langa mine si zuuza.Tot timpul si eu si zuuza am incercat sa tinem oamenii buni alaturi d noi si p unde am plecat v-am chemat dupa noi.daca voi vreti sa stricati lucrurile astea doar din orgoliu treaba voastra dar e pacat..si ganditi-va ca e pacat si d munca p care eu si cu zuuza o depunem cu acest sv pt ca este chiar o munca !!! si fun in primul rand nu meritam noi sa t apuci sa t injuri cu altii p sv , si nu e doar cazul tau ( sunt si alti admini care injura fie ca sunt provocati fie ca nu ) !!! Stati bine si ganditi-va la c am spus si luati singuri o decizie si cititi bine si c a zis M1nd mai sus ca a stiut ce spune !
zUuzu
zUuzu
Administrator
Administrator

Mesaje : 92
Data de inscriere : 31/07/2010

Sus In jos

Descarcare Empty Re: Descarcare

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum